Důležité informace

Veškeré přednášky proběhnou přes platformu Google Meet. Jednotlivé odkazy naleznete u příslušných anotací.

V případě jakýchkoliv nejasnosti a problémů nás můžete kdykoli kontaktovat na emailu agora@arcig.cz nebo Instagramu agora.ag.

Pro veřejnost:

Všechny přednášky jsou přístupné i široké veřejnosti. Jakýkoliv zájemce, který nemá školní účet Arcibiskupského gymnázia, se k Meetu může připojit pomocí gmailu.

Všichni, kteří se k Meetu nepřipojí ze školního účtu bude muset schválit administrátor Meetu a proto po požádání o připojení může chvilku trvat, než Vás někdo “pustí” dovnitř. Nelekejte se proto, jestli budete muset chvilku čekat, než se připojíte k samotnému Meetu.

Po připojení prosíme všechny, aby měli vypnutý mikrofon. Ideální je, pokud se na Meet připojíte z počítače, abyste mohli využívat všechny rozšířené funkce Meetu.

Pro studenty:

Prosíme všechny zájemce o přednášky z řad studentů a vyučujících, aby pro připojení použili školní účet @arcig.cz. Každý, kdo se přihlásí na Meet ze školního účtu bude automaticky vpuštěn do “online místnosti“, ve které bude probíhat přednáška.

Studenti vyššího gymnázia mají Agoru místo výuky a musí navštívit přednášky, na které se předem přihlásili. Na těchto přednáškách budeme sledovat Vaši absenci. Každý student se může nepovinně připojit i na přednášky v blocích, které si nezvolil v přihlašování, a to opět pomocí @arcig.cz účtu. Na přednáškách, na které jste nepřihlásili Vaši absenci kontrolovat nebudeme.

Prosíme všechny aby se na přednášky připojili včas. Díky jednorázovému navýšení G Suite licence budou na Meetech k dispozici rozšířené funkce, které se bohužel nezobrazují v mobilní aplikaci. Proto doporučujeme připojit se z počítače, pokud je to jen trochu možné.